Lietuvos tinklinio mėgėjų čempionatas

Lietuvos tinklinio mėgėjų čempionatas

2023/2024 m.
BENDROJI ČEMPIONATO REZULTATŲ LENTELĖ

Vyrai

Vieta Komanda 1 2 3 4 5 6 Viso ID
1Laumetris579728256
2Joniškio Baldai108109946255
3Spartakas8108-26254
4Draugai55253
5Vitameda95822252
6Gargždų SC797101043250
7Klaipėdos Baldai55261
8Salduvė5712269
9Rietavas88270
10Tauragės Šilas55271

Moterys

Vieta Komanda 1 2 3 4 5 6 Viso ID
1Vilniaus raj. SC57517260
2Gargždų SC710810843259
3Indigo9817258
4Panevėžio raj.8959536257
5Viesulas1051025251
6Octa897933262
7Cukrainis74718263
8Sirenos44264
9Uniqa5510265
10Bellona1010266
11Aušrinė-Titmaras44267
12Laimė55268

1 vieta 10 taškų; 2 v. – 9 t., 3 v. – 8 t., 4 v. – 7 t., 5-6 vietos – 5 t., 7-8 vietos – 4 t., 9-10 vietos ir žemesnės vietos – 3 t.
Finaliniame etape iškovoti taškai dvigubinasi: 1 vieta - 20 taškų; 2 v. - 18 t.; 3 v. - 16 t.; 4 v. - 14 t.; 5-6 v. - 10 t.; 7-8 v. - 8 t.; 9-10 v. ir žemesnės - 6 t.