Privatumo Politika

Web Svetainės Terminai ir Sąlygos ir garantijos
1. Sąlygos

Įeidami į šią svetainę, jūs sutinkate būti saistomos šių interneto svetainės Terminai ir Sąlygos Naudojimosi visų taikomų įstatymų ir teisės aktų, ir sutinkate, kad esate atsakingas už tai, kad būtų laikomasi vietinių įstatymų. Jeigu Jūs nesutinkate su bet kuriuo iš šių terminų jums draudžiama naudoti ar pasiekti šį puslapį. Medžiagos, esančios šioje svetainėje, yra saugomas pagal autorių teisių ir prekių ženklų teisės.
2. Naudojimo licencija

Suteikiamas leidimas laikinai atsisiųsti vieną kopiją medžiagų (informacija ir programinės įrangos) apie ltmc.lt “interneto svetainėje asmeniniam, nekomerciniam pereinamasis peržiūrai. Tai licencijos išdavimo, o ne nuosavybės teisės perdavimo, ir pagal šią licenciją, jūs negalite:
pakeisti ar kopijuoti medžiagų;
naudoti medžiagas kokiu nors komerciniu tikslu, arba bet viešai rodyti (komerciniais ar ne komerciniais tikslais);
bandyti dekompiliuoti arba perkonstruoti bet kokią programinę įrangą, esančią ant ltmc.lt “interneto svetainėje;
pašalinti bet kokias autorines teises ar kitas nuosavybės žymėjimai nuo medžiagų, arba
perduoti medžiagą kitam asmeniui arba “veidrodis” medžiagų kitame serveryje.
Ši licencija automatiškai nustoja galioti, jeigu jūs pažeidžiate bet šių apribojimų ir bet kuriuo metu gali būti nutraukta ltmc.lt. Po nutraukimo jūsų peržiūrai šių medžiagų arba nuo šios licencijos nutraukimo, Jūs privalote sunaikinti bet kokią atsisiųstą medžiagą savo turimą, ar elektronine arba spausdintine forma.

3. Atsisakymas

Dėl ltmc.lt “interneto svetainėje medžiaga pateikiama” kaip yra “. ltmc.lt nesuteikia jokių garantijų, išreikštų ar numanomų, ir taip pat atmeta ir paneigia visas kitas garantijas, įskaitant be apribojimų, numanomos garantijos ar sąlygas, perkamumo, TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI, AR PAŽEIDIMO intelektinės nuosavybės ar kitų teisių pažeidimas. Be to, ltmc.lt nėra garantijų, jokių pareiškimų dėl tikslumo, tikėtina rezultatus, ar patikimumo medžiagų naudojimo savo interneto svetainėje ar kitaip, susijusios su tokių medžiagų ar kokių nors svetainių, susijusių su šioje svetainėje.

4. Trūkumai

Jokiu atveju ltmc.lt arba jo tiekėjas nėra atsakingas už bet kokią žalą (įskaitant, bet neapsiribojant, nuostolius netekus duomenų ar pelno, arba dėl verslo pertraukimo,), kylančius iš naudojimo ar nesugebėjimo naudoti medžiagas ltmc. lt interneto svetainę, net jei ltmc.lt arba ltmc.lt įgaliotasis atstovas buvo pranešta žodžiu ar raštu apie tokios žalos galimybę. , Nes kai kurios jurisdikcijos neleidžia apribojimai numanomų garantijų ar vėliau arba atsitiktinę žalą atsakomybės apribojimai, šie apribojimai gali būti jums netaikomi.

Leave a Reply